Aktualności

Rekrutacja do II edycji projektu mentorskiego: WYNIKI

 

Znamy  wyniki procesu rekrutacyjnego do II edycji projektu mentorskiego programu Absolwent VIP UŁ. Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem, zwłaszcza wszystkim osobom, które złożyły aplikacje.

Na podstawie złożonych dokumentów aplikacyjnych kandydaci zostali dopasowywani do poszczególnych mentorów.  Kluczowe dla oceny poszczególnych kandydatów było uzasadnienie chęci udziału w projekcie mentorskim zawarte w liście motywacyjnym. Dodatkowymi kryteria oceny to między innymi wyniki w nauce, aktywność społeczna, zainteresowania, kreatywność w rozwiązywaniu zadań problemowych.

Role mentorów w II EDYCJI przyjęli absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego piastujący wysokie stanowiska w czołowych firmach i organizacjach działających w Łodzi i regionie, m.in. Infosys, LSI Software, Pelion, Nordea czy Transition Technologies.

Projekt mentorski na UŁ, realizowany w ramach Programu Absolwent VIP, jest skierowany do najzdolniejszych studentów, których celem jest rozwój osobisty i zawodowy, dostosowany do oczekiwań współczesnego rynku pracy. Uroczysta inauguracja II edycji odbędzie się w dniu 18 listopada br. w Pałacu Biedermanna w Łodzi. Mentorzy i wybrani przez nich studenci będą współpracować podczas regularnych spotkań w okresie styczeń-czerwiec 2015 r.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym do udziału w II edycji projektu mentorskiego Absolwent VIP UŁ!

 

 

 

 

LISTA UCZESTNIKÓW II EDYCJI PROJEKTU MENTORING ABSOLWENT VIP UŁ

L.P. STUDENT MENTOR
Imię Nazwisko Wydział Imię Nazwisko
1. Agnieszka Laskowska Ekonomiczno-Socjologiczny Przemysław Andrzejak
2. Angelika Urbaniak Zarządzania Mariola Belina-Prażmowska
3. Dominika Rosik Prawa i Administracji Joanna Berlińska
4. Karolina Olempska Ekonomiczno-Socjologiczny Krystian Bestry
5. Tomasz Domański Prawa i Administracji Michał Bielawski
6. Weronika Chojnacka Nauk o Wychowaniu Robert Fiutak
7. Kira Miler Filologiczny Jacek Grudzień
Kamil Kijanka Ekonomiczno-Socjologiczny
8. Krzysztof Szyszkiewicz Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Michał Hertel
9. Ewelina Kominiak Zarządzania Iwona Jasińska
10. Justyna Koprowska Ekonomiczno-Socjologiczny Agnieszka Józwik
11. Maria Forysiak Ekonomiczno-Socjologiczny Grzegorz Justyński
12. Daniel Nowaczyk Ekonomiczno-Socjologiczny Marcin Kaczmarek
13. Damian Wlaźlak Prawa i Administracji Rafał Labiński
14. Paulina Ostrowska Prawa i Administracji Dariusz Lis
15. Patrycja Frątczak Chemii Tomasz Marchewa
16. Michał Wojtczak Prawa i Administracji Konrad Marchlewski
17. Tomasz Śmiechowicz Matematyki i Informatyki Marcin Miller
18. Aleksandra Kozińska Prawa i Administracji Ewa Edyta Pluta
19. Adrian Kruszyński Zarządzania Grzegorz Siewiera
20. Marta Lisowska Zarządzania Renata Sima
21. Mateusz Grabowski Matematyki i Informatyki Przemysław Skoczkowski
22. Jakub Anusik Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Michał Sopiński
23. Justyna Zawiślak Ekonomiczno-Socjologiczny Marcin Staniszewski
24. Agnieszka Goździk Zarządzania Aneta Stopczyk
25. Katarzyna Antczak Ekonomiczno-Socjologiczny Jarosław Wojcieszek
26. Lidia Barłoga Zarządzania Bożena Ziemniewicz