Ruszyła rekrutacja do II edycji projektu mentorskiego

Realizowany w ramach Programu Absolwent VIP projekt mentorski skierowany jest do najzdolniejszych studentów Uniwersytetu Łódzkiego, których celem jest dążenie do nieustannego rozwoju osobistego i zawodowego pod kątem oczekiwań współczesnego rynku pracy. Wybitni absolwenci UŁ pełniący rolę mentorów – ekspertów dzielących się wiedzą i doświadczeniem, już po raz drugi będą wspierać studentów w znajdywaniu nowych sposobów poszerzania kwalifikacji oraz wskazywać najnowsze trendy i kierunki rozwoju kariery zawodowej. Mentorami w II edycji będą absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego, którzy zdobyli ponadprzeciętne doświadczenie życiowe i zawodowe (pełna lista mentorów II edycji projektu dostępna tutaj).

W ramach uruchomionej rekrutacji zainteresowani studenci będą wskazywać preferowanych mentorów a mentorzy będą mieli możliwość wybrania spośród studenckich aplikacji tej, która w ich ocenie najlepiej spełniać będzie kryteria twórczej współpracy.

Rekrutacja potrwa do 12 listopada br.

Czas trwania całego procesu mentoringowego w projekcie obejmuje kilka miesięcy zaplanowanych na okres styczeń–czerwiec 2015, natomiast uroczysta inauguracja II edycji projektu nastąpi w dniu 18 listopada br. w Pałacu Biedermanna w Łodzi.

Wybierz swojego mentora i aplikuj już dziś!

HARMONOGRAM II EDYCJI

FORMULARZ REJESTRACYJNY