Wykład Ekspercki Absolwent VIP – Konrad Pokutycki, Prezes Zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

14 maja 2014  (środa) | godz 15.00

Absolwent-VIP-Uniwersytet-Łódzki

Wykład Ekspercki Absolwent VIP z udziałem Konrada Pokutyckiego, Prezesa Zarządu firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., odbędzie się 14 maja, o godzinie 15:00, w Pałacu Biedermanna w Łodzi.

Tytuł wykładu: „Po co kupować przedsiębiorstwa?”

Wykład będzie dotyczył procesu przejmowania firm na podstawie niedawnego przejęcia przez BSH znanej polskiej firmy Zelmer. Prezes Konrad Pokutycki opowie, jaki był cel tej operacji i jak była ona przygotowana i jak przebiegała. Zwróci uwagę na efekty wzajemnych korzyści i długofalowej strategii.

Po wykładzie zaplanowano spotkanie networkingowe.

Liczba miejsc ograniczona.

W ramach projektu Absolwent VIP, Uniwersytet Łódzki pragnie nawiązać współpracę ze znanymi osobistościami ze świata nauki, sztuki, polityki i biznesu, które ukończyły studia na UŁ. Uczelnia poprzez dedykowane inicjatywy oraz wydarzenia pragnie zachęcić je do udziału w wyznaczaniu strategicznych kierunków rozwoju UŁ. Jednym z takich wydarzeń są spotkania w ramach Wykładów Eksperckich, podczas których podejmowane są tematy oraz dyskusje związane m.in. z rozwojem Uczelni w kontekście zmian gospodarczych i geopolitycznych na świecie.

Sponsor projektu

Logo_Gieksa_pelna_nazwa-pion